Nic Za Darmo by Tomasz Jaroszek

Nic Za Darmo

Nic Za Darmo to podcast, w którym rozmawiamy o pieniądzach - Twoich pieniądzach. Gospodarzem programu jest Tomek Jaroszek, bloger finansowy, który tłumaczy w audycjach zagadnienia ekonomiczne, zaprasza ciekawych gości i stara się trudne tematy tłumaczyć niezwykle prostym językiem.

Finanse osobiste, inwestowanie pieniędzy, akcje i inne instrumenty na giełdzie, ekonomia behawioralna, przedsiębiorczość, recenzje książek i biznesowe aspekty prowadzenia bloga - te wszystkie tematy często pojawiają się w podcaście.

Największa wartość podcastu to praktyczna wiedza i przyjemny sposób jej przekazania. Ekonomia i finanse to dla wielu trudne słownictwo, dużo liczb, skomplikowane pojęcia i wykresy - przez ten stopień skomplikowana wiele arcyciekawych tematów nigdy dociera do słuchaczy. Audycja Nic Za Darmo stawia sobie za cel nr 1 wytłumaczenie tematu w sposób tak prosty, że każdy słuchacz zrozumie go po przesłuchaniu audycji.

Nic Za Darmo to podcast, ale oprócz niego, znajdziesz wersje tekstowe audycji, ciekawe teksty i setki filmów edukacyjnych na blogu Tomka Jaroszka - https://doradca.tv/ odraz kanale na YouTube: https://doradca.tv/youtube/

Kategori: İş Dünyası
 • 105 
  - #105 Na czym inwestor może skupić się w bessie? - raport z rynku II
  Tue, 27 Sep 2022
 • 104 
  - #104 "Rynki nauczyły się, że banki centralne przychodzą z pomocą" - dr Przemysław Kwiecień
  Tue, 20 Sep 2022
 • 103 
  - #103 Fundusze Multi-asset, czyli cały portfel w jednym instrumencie
  Tue, 13 Sep 2022
 • 102 
  - #102 Inwestowanie w nurcie ESG – 7 rzeczy, które warto o nim wiedzieć
  Tue, 06 Sep 2022
 • 101 
  - #101 Ciemna strona Buffetta (+urodzinowa niespodzianka)
  Tue, 30 Aug 2022
Daha fazla bölüm göster

Daha fazla i̇ş dünyası pod yayını

Daha fazla i̇ş dünyası uluslararası pod yayını