Inwestorium by Kuba Karlinski

Inwestorium

Inwestorium to podcast dla tych, którzy chcą podejmować lepsze decyzje dzisiaj, by jutro bardziej cieszyć się życiem – zdrowiem, szczęściem, pieniędzmi, inwestycjami i biznesem.
Rozmawiam o osiąganiu celów, spełnianiu i realizowaniu się.
Kilka słów o mnie. Jestem przedsiębiorcą, deweloperem i inwestorem na rynku nieruchomości. Założyłem firmę Magmillon, wydałem książkę „Zarabiajmy na nieruchomościach” i prowadzę bloga pod adresem KubaKarlinski.pl.
Ja i moja firma w ciągu ostatnich 4 lat sprzedaliśmy ponad 1.000 nieruchomości – od kawalerki przez działki i kamienice po biurowiec.
Ale nie zawsze tak było. Po studiach byłem korporacyjnym wojownikiem. Zasuwałem po 14 godzin dziennie, wypruwałem sobie żyły. Zarabiałem dobre pieniądze, ale nie miałem z tego satysfakcji. Byłem przemęczony i zestresowany.
Postanowiłem to zmienić i postawiłem na własny biznes. Dzięki złym decyzjom zdobyłem doświadczenie, a dzięki dobrym – siłę, spokój i radość tworzenia.
Uwielbiam czytać książki, fascynują mnie aktywne podróże i fotografia. Nurkowałem na rafach mórz tropikalnych, wędrowałem po szlakach Patagonii i Gór Skalistych. Fotografowałem lwy i słonie na safari w Afryce. Wtapiałem się w gwar ulic Bangkoku, Jakarty, Hawany i Buenos Aires.
Nowe odcinki Inwestorium pojawiają się co tydzień i trwają ok. 30 minut. Są to głównie wywiady z gośćmi. Mogą się pojawić także nagrania solo.

Kategori: İş Dünyası
 • 38 
  - Marcin Grzelewski - o rajdach samochodowych, nurkowaniu, adrenalinie i zarządzaniu ryzykiem - #037
  Mon, 26 Sep 2022
 • 37 
  - Andrzej Twarowski - o przekonaniach nt. sprzedaży oraz paradoksie sprzedawcy wciskacza - #036
  Mon, 19 Sep 2022
 • 36 
  - Dawid Gutkowski - o powrocie do biznesu po bankructwie, pewności siebie i pozycji eksperta - #035
  Mon, 12 Sep 2022
 • 35 
  - Marek Zmysłowski - o rozwoju biznesu dachów solarnych, ekspansji na nowe rynki, ekosystemie handlu i magazynowania energii - #034
  Mon, 05 Sep 2022
 • 34 
  - Greg Albrecht - o inwestowaniu w startupy, wybieraniu zwycięskich zespołów founderów - #033
  Mon, 29 Aug 2022
Daha fazla bölüm göster

Daha fazla i̇ş dünyası pod yayını

Daha fazla i̇ş dünyası uluslararası pod yayını