Pasó | Top Albania Radio by Top Albania Radio Podcasts

Pasó | Top Albania Radio

Pasó është një program sportiv që transmetohet Live në Top Albania Radio çdo të premte nga ora 18:00 deri në orën 20:00 dhe mund ta dëgjosh në çdo kohë në podcastin tonë. I konceptuar si një talk show, Pasó sjell çdo javë diskutime mbi ngjarjet sportive më të rëndësishme, me humorin dhe seriozitetin e duhur. Në studio me Edi Manushin, Glenti Nallbani, Redi Jupi, Gezim Sinemati dhe Lorenc Jemini.

Radio: Top Albania Radio
Category: Sports & Recreation
 • 71 
  - PASO 2 Dhjetor. Botërori i Japonisë dhe Koresë. Bisedë me Erion Brace, Arjan Peço!
  Sat, 03 Dec 2022
 • 70 
  - Pasó 25 Nëntor. Dëmtimi i Neymar dhe shansi i fundit i Messi-t. Intervistë me Lorik Canën!
  Sat, 26 Nov 2022
 • 69 
  - Paso 18 Nëntor/ Lufta e re e Botërorit!
  Sat, 19 Nov 2022
 • 68 
  - Paso 11 Nëntor/ Polemika në listat e kombëtarëve për Botëror. Një surprizë për Manushin në studio.
  Sat, 12 Nov 2022
 • 67 
  - Paso 4 Nëntor/Debati Mourinho-Tare dhe largimi i Pique. E ftuar nëstudio Angela Halili!
  Sat, 05 Nov 2022
Show more episodes

More sports & recreation podcasts

More sports & recreation international podcasts